Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych w Nowym Sączu

Składka roczna wynosi: 80 zł.

Nr Konta: 75 1500 1559 1215 5004 7788 0000

13.03.2023 17:09

Spotkanie z okacji Dnia Kobiet

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KOBIET Anno Domini 2023

w

Stowarzyszeniach

Emerytów i Rencistów Policji Koła w Nowym Sączu,

Nowosądeckiej Inicjatywy Socjaldemokratycznej.

Dokładnie "8 Marca 2023" w dużej sali Hotelu "BESKID" w

Nowym Sączu od godz. 17.00 panowie gościli

ponad 70 Pań naszych Członkiń, a także 15 panów (Czł. Zarządów 5 i osoby towarzyszące 10).

Były życzenia od Prezesów obu organizacji i od naszej 89-letniej Seniorki ze Świnoujścia - kol. Barbary Chorążkiewicz, była zimna przystawka, był ciepły posiłek, był świetny serniczek z bitą śmietanką na deser, były napoje zimne i ciepłe, była zimna płyta, ciasta i owoce.

Członkowie Zarządów obu Stowarzyszeń wręczyli każdej Pani - małą bombonierkę z wisienkami w likierze oraz maleńki kalendarzyk na 2023 r.

A potem przy cichej muzyce - były rozmowy wspomnieniowe, porady modowe i "lekarskie", gdzieniegdzie jakaś "polityka", pytania o kolejne plany obu Stowarzyszeń (oczywiście te bardziej rozrywkowe...), wspominaliśmy też Koleżanki i Kolegów którzy niedawno odeszli na wieczną służbę.......i tak nam zeszło do godziny 22.00.

W ruch poszła Lista Podpisów za wznowieniem Krajowego Programu "IN VITRO" - i zebrała ponad 80 podpisów !!!!

Zarządy obu Stowarzyszeń - dziękują właścicielom Hotelu "BESKID" p. Popielom oraz menedżerowi p. Sułkowskiemu za smaczne menu, a także sympatycznej-sprawnej obsłudze kelnerskiej.

NASZE DROGIE KOLEŻANKI - DO KOLEJNEGO SPOTKANIA W 2024 ROKU - OCZYWIŚCIE W TYM SAMYM SKŁADZIE !!!!

Marek Hebda

zdjęcia w naszej galerii

 

 

Aktualności